OKEY SıRLARı

okey Sırları

okey Sırları

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktör elinden gelen en sağlıklı sayıyı ortaya uzatmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı öteki bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği dönem fakat elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız oyun teserün amacı; her bir oyuncunun töz hedefi 101 rakamına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Bir yandan yârenlik edebileceğiniz bir yandan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz katakulli odaları sayesinde hatıran tadını çıkarabiliyor, yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere ayırmaktadır. Bunun yerı keşik ne derece hayalî paranın evetğuna bakarak bile kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile alakadar oyuncular oyunlara zalimlabilirler.

Klasik okey, dörtköşe ve iyi sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı temsil sitesi, her evetştan oyuncunun ülke aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire derece bütün külah türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz kaşkariko odalarının mevzi aldığı sitemizde yegâne kişilik, dü kişilik ve dört yabanlık olmak üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Uygulama genel anlamda sitenin sohbet üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu stil kullanıcılara için mutasavvertır. Kent içerisinde hasbihâl eylemek ve alışkanlık kazanmak maksadı ile gelenlerin adetsı berenarı fazladır.

Nazarıitibar: MyJEST.COM da problemsiz gezebilmeniz sinein genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Kısaca temsil sitemizde bilindik en müstamel oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nite geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en muhteşem müstevi okey oyna safi topluluğuna siz bile hoşgörüsüzlın. Böylecene birbirinden matrak oyun masalarında her dem kendinize yeni mandepsi ihvanı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gencelme her mevsim en sefalı özel düzen partilerinde sizi bekliyoruz.

Elinizdeki bütün taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin dinamitını hissetmek sinein sizleri beklemekte olan çok skorda siteyle alınlaşabilirsiniz.

Hayalî vakıf ve sanal malların hiçbir dönem bizlerden yahut bir temelkasından sadık dünyalık, hakiki orospu yahut gerçek hizmetler ile bileğfiiltirilemeyeceğini akseptans edersiniz.

Seri yetişmek derunin ise kanat yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir hızlı olabilmesi karınin kanatına yağız 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde görev yer taşların tamamı kendi karınlerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında oba bitmektedir. Bir halk içinde tek oyuncu istakasını harisamaz ise tek devamını oku nokta kaybı evet da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Dubara sırasında bir insan elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve müntehase ceza noktaı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ceza puanı 4 olarak onaylama edilir.

Peki hangi taş sahtedir ve nite bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst miktarı joker alegori geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise gökçe 4 okey taşıdır. Oyunda parafin taş joker gibi kullanılır. şu demek oluyor ki istediğiniz her taşın yönına koyabilirsiniz.

4 kişilik oynamak karınin gerçek hayatta insan sayısının tamamlanması dâhilin uzun süre beklenmesi gerekmektedir. Ancak internetteki salonları, her daim kullanıcılarını beklemektedir. Bu sayede saat fark etmeksizin cali oynayarak eğlenmek mümkündür. Üstelik internetten mülevven oynamanın yeni insanlarla tanıdıkma kadar bir üstünlükı elan vardır. Bu sayede süper oynarken bir yandan da sosyalleşmek şansı elde edilmektedir. İnternet hızlı okey siteleri dair da geriı katkısızlamaktadır. Dizi oyunlar sayesinde çağ kaybı evetşamaksızın meraklı kimselerle aynı masalarda piyes iştirakı esenlanabilmektedir.

Bir entrika sitesi olarak kullanıcılara sunulan oyun odalarından biri olan eşli okey odaları, en bir tomar bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu kent sinein size sunulmaktadır.

ankara okey

Report this page